Postanowiłem przetestować kilka produktów od brytyjskiej firmy MyProtein, która w ostatnim czasie szturmem zdobywa polski rynek.

Naleśniki białkowe Protein Pancake Mix. Z reguły nie kupuje takich prodktów, ale jak byłem na Arnold Classic 2014 w Madrycie to próbowałem podobne naleśniki i nawet mi smakowały, dlatego też postanowiłem przetestować ten produkt. Wkrótce wstawię jego recenzje.

Witamina D3 jest jedną z ważniejszych witamin dla naszego organizmu. Wpływa na nasze mięśnie i kości. Bardzo trudno jest ją dostarczyć z pożywienia, ponieważ jej głównym źródłem jest słońce. Z racji że w okresie jesienno-zimowym dzień jest znacznie krótszy, a my sami mniej przebywamy na powietrzu zalecam w tym okresie suplementację tą witaminą. Witamina D3 z MyProtein w jednej kapsułce zawiera aż 2500 IU. Pojemnik wypełnia 180 kapsułek i na tyle dni nam wystarczy.

 

Masło migdałowe w dwóch wersjach: crunchy (z kawałkami orzechów)  i smooth (z gładką konsystencją).

100 % masła migdałowego, bez dodatku soli, cukru  ani oleju palmowego. Znakomity produkt, który z pewnością na dobre zagości w mojej diecie. Codziennie rano dodaje 20g do omleta. Jedyna wada tego produktu jest to, że trudno mi skończyć na 20 g 😥   Jeśli nie macie silnej woli to bądźcie czujni, bo to masełko przy nadmiernej zachłanności potrafi zniweczyć dietę  😉

Do następnego razu

Maciek Gąsiorek

jaktrenowac.blog.pl

Autor: Maciek Gąsiorek